• "DZIEŃ BABCI I DZIADKA"

Nasze przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 wystąpili dziś przed wyjątkową publicznością ❤Na widowni zasiedli ukochani Dziadkowie i Babcie, którzy z zachwytem obejrzeli przedstawienie przygotowane z okazji ich święta 🙂Piękne piosenki, wesołe wierszyki, zabawne przedstawienie oraz kujawiaczek w wykonaniu młodych aktorów podbiły serca naszych gości. To było spotkanie pełne ciepła, łez wzruszenia, dobrych słów i czułych uścisków 😍

• Nasza Szkolna Wigilia

• Za nami wspaniałe spotkanie całej szkolnej rodziny 😍Do wspólnego stołu zasiedli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice oraz goście, którzy chcieli dziś być i świętować razem z nami: p. Krzysztof Adamowicz - Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski, p. Maciej Tymoszuk - Radny Gminy Międzyrzec Podlaski, p. Krzysztof Ostapiuk - sołtys Krzewicy, p. Grzegorz Tymoszuk - Naczelnik OSP Krzewica, p. Marlena Oleksiuk - Przewodnicząca Rady Rodziców. Przybył do nas też Ks. Andrzej Wisio, proboszcz parafii MB Szkaplerznej w Krzewicy, który odczytał fragment Pisma Świętego i podzielił się z nami opłatkiem.

Dzieci i młodzież pod opieką p. Marty Radeckiej przygotowały jasełka - piękną opowieść o Narodzeniu Boskiego Dzieciątka w sercu każdego człowieka ❤Przy wigilijnych racuchach i makowcach, przygotowanych przez naszych kochanych rodziców, pokolędowaliśmy wspólnie z radością. A koncert kolęd przygotowali dla nas uczniowie pod kierunkiem p. Anny Kuczyńskiej i p. Ewy Szostkiewicz.

Podsumowaliśmy także świąteczny szkolny konkurs językowo-plastyczny, przeprowadzony z inicjatywy p. Anny Męczyńskiej pod nazwą "My letter to Santa".

W kategorii klas 1-3:

1. miejsce - Tosia Kucharska

2. miejsce - Oluś Chodziński i Filip Przychodzki

3. miejsce - Wiktoria Wysokińska i Bartek Kokoszkiewicz

W kategorii klas 4-8:

1. miejsce - Maja Kokoszkiewicz

2. miejsce - Lila Wójcik

3. miejsce - Róża Zienkiewicz

Wyróżnienia: Kacper Zienkiewicz, Lila Zienkiewicz, Klara Zaniewicz, Lena Prokopiuk, Weronika Sidorczuk, Wanessa Filimon.

Gratulujemy 👏👏👏

To było wyjątkowe spotkanie, serdeczne i rodzinne ❤Zabierzmy ze sobą tę radość do naszych domów i podzielmy się nią z naszymi bliskimi.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 🎄