• Ślubowanie klasy pierwszej

26 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klasy 1. Uroczystość rozpoczęła się od zaprezentowania umiejętności wokalno - recytatorskich dzieci. Następnie uczniowie w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, społecznością szkolną i w obecności rodziców ślubowali zdobywać i pogłębiać swoją wiedzę, rzetelnie spełniać swoje obowiązki, godnie i z honorem reprezentować szkołę i sztandar. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły Pan Zenon Domański dokonał symbolicznego pasowania na ucznia magicznym ołówkiem. Dopełnieniem aktu ceremonii było odbicie przez dzieci kciuka pod Aktem Ślubowania. Po otrzymaniu pamiątek, dyplomów nasi główni bohaterowie udali się wraz z rodzicami na słodki poczęstunek przygotowany przez swoich rodziców.

Kochanym Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

• Dzień Edukacji narodowej 2022

• Wczoraj w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, podczas którego Przewodnicząca Rady Rodziców p. Marlena Oleksiuk złożyła na ręce Dyrektora Szkoły życzenia w imieniu wszystkich rodziców. Piękne życzenia nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym złożył również Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Paweł Tymoszuk, zaś przedstawiciele SU w imieniu uczniów obdarowali wszystkich pracowników szkoły symbolicznymi kwiatami i słodkościami. Wiele pięknych słów padło także podczas uroczystego apelu, przygotowanego przez uczniów pod opieką p. Ewy Szostkiewicz, p. Anny Kuczyńskiej, p. Agnieszki Tymoszuk, p. Adama Iwanejki i p. Radosława Rynn. W dalszej części spotkania Dyrektor Zenon Domański przyznał i uroczyście wręczył Nagrody Dyrektora Szkoły i pogratulował wyróżnionym.