• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• Zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2020/2021. Pan Dyrektor Zenon Domański odczytał list Wójta Gminy skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli. Podziękował także za bardzo dobrą współpracę Radzie Rodziców na ręce przewodniczącej p. Agaty Sierhej. Bez zaangażowania rodziców ten rok szkolny nie mógłby się udać! Radny Gminy p. Maciej Tymoszuk podkreślił, że choć rok był trudny to wszyscy zdaliśmy ten egzamin, starając się zapewnić naszym uczniom jak najlepsze warunki do nauki. Nie zabrakło też wzruszeń, gdy żegnaliśmy naszych ósmoklasistów! Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Wojciech Tymoszuk pożegnał starszych kolegów w imieniu społeczności szkolnej, a dziewczęta z klasy IV zaśpiewały dla nich wakacyjną piosenkę. Chłopcy, życzymy Wam powodzenia w realizacji Waszych planów. Wręczone zostały także nagrody i wyróżnienia, dyplomy i upominki tym uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu. Pan Dyrektor podziękował także p. Barbarze Laszuk za rok dobrej owocnej pracy w naszej szkole. Pani Basiu, życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej!

Drodzy Uczniowie, przed Wami wakacje! Niech będą dla Was bezpiecznym czasem odpoczynku, regeneracji sił i beztroskiej radości. Do zobaczenia we wrześniu w naszej szkole.