• Uroczystość pasowania na przedszkolaka

• 30 marca odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Mali artyści pięknie zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki - dając tym samym dowód, jak wiele już potrafią. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej dzieci złożyły przysięgę, a pan Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonał uroczystego aktu pasowania.

Kolejnym punktem programu była część artystyczna w wykonaniu kolegów i koleżanek ze starszej grupy. Dzieci recytowały wierszyki i zaśpiewały piosenkę. Nie zabrakło również upominków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz prezent. Uroczystość uwieńczono pamiątkowym zdjęciem. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.