• Alpaki w szkole - żywa lekcja przyrody

• Dnia 13 listopada naszą szkołę odwiedziły niezwykle przyjazne zwierzęta   alpaki-  Falco i Frodo. Dzieci miały okazję, aby dowiedzieć się trochę o sposobie życia, wyglądzie, hodowli i zachowaniu alpak. Każe dziecko mogło nakarmić je marchewką, pogłaskać czy też pospacerować po boisku szkolnym. Wszystkim uczniom wizyta przyniosła wiele radości.

• Ślubowanie Klasy Pierwszej

• W środę 6 listopada odbyła się uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem uroczystości  było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor Zenon Domański. W ten sposób pierwszoklasiści zostali włączeni do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach.