• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• "Dzieci rodzą się ze skrzydłami,

Nauczyciele pomagają im je rozwinąć"

Janusz Korczak

Rozpoczęliśmy dzisiaj rok szkolny 2023/2024. Mszę Świętą w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli odprawił ksiądz Andrzej Wisio, proboszcz parafii MB Szkaplerznej w Krzewicy. Następnie cała szkolna społeczność zebrała się w sali gimnastycznej. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego, dyrektor szkoły, pani Katarzyna Tymoszuk odczytała list Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski, skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli. Pani Dyrektor wyraziła nadzieję na dobrą współpracę z rodzicami i gronem pedagogicznym, a uczniom życzyła dobrego, owocnego roku szkolnego.

O godzinie 12:00 w szkole w Rzeczycy odbyła się także gminna inauguracja nowego roku szkolnego. Podczas tej uroczystości pani Katarzyna Tymoszuk otrzymała z rąk Wójta Gminy powierzenie stanowiska dyrektora szkoły w Krzewicy. Następnie panie Anna Męczyńska i Sylwia Rękas otrzymały gratulacje z racji uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego - nauczyciela mianowanego i złożyły ślubowanie.

Niech dla nas wszystkich będzie to rok ciekawych wyzwań, rozwoju i dobrej współpracy