• Gminne Obchody Święta Niepodległości - Wieczór z patriotyzmem

• Wczoraj w budynku naszej szkoły w Krzewicy odbył się "Wieczór z patriotyzmem". Było to bardzo uroczyste spotkanie, aby cała społeczność naszej gminy mogła wspólnie świętować 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas uroczystości zostały wręczone odznaczenia "Honorowy Obywatel Gminy Międzyrzec Podlaski" oraz "Zasłużony dla Gminy Międzyrzec Podlaski". Gratulujemy wszystkim wyróżnionym

Część artystyczną tego spotkania przygotowali uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Barbary Łaziuk, p. Zofii Halczuk i p. Iwony Łuciuk. Była to sztuka w trzech aktach pt. " Pisk białego orła", prezentująca wojenne losy prostej polskiej rodziny, która mimo choć Polski nie było na mapie, pielęgnowała miłość do ojczyzny w swoich sercach i pamięci. Spotkanie uświetnił także występ taneczny grupy MoveMi pod kierunkiem p. Mileny Rzewuskiej-Adamowicz oraz pieśni zaśpiewane przy akompaniamencie gitary przez p. Klaudię Baj.

Na zakończenie rozstrzygnięto także gminny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pn. "Moja Niepodległa Ojczyzna" zorganizowany przez naszą szkołę wg pomysłu p. Sylwii Rękas. Zwycięzcy otrzymali nagrody 🏆 Gratulujemy!

Warto dodać, że temu spotkaniu towarzyszyły piękne patriotyczne dekoracje, w przygotowanie których zaangażowane były nauczycielki: p. Anna Kuczyńska, p. Izabela Siuciak, p. Sylwia Rękas.

Kolejny "Wieczór z patriotyzmem" w naszej szkole okazał się wielkim sukcesem, a występ naszej młodzieży wywołał łzy wzruszenia na twarzach wielu przybyłych gości.