• Uroczyste wręczenie statuetek "Złote Podkowy" oraz stypendiów naukowych.

• Dziś podczas uroczystego apelu wybitni uczniowie naszej szkoły odebrali stypendia naukowe oraz statuetki "Złote Podkowy".Listy gratulacyjne oraz nagrody pieniężne za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
            Mikołaj Filipiuk kl. 7,
            Paweł Tymoszuk kl. 5,
            Maciej Łubik kl. 7,
            Wojciech Tymoszuk kl. 7,
            Patryk Sidorczuk kl. 7,
            Maja Chmielewska kl. 6,
            Kamil Chmielewski kl. 6,
            oraz absolwentki naszej szkoły:
            Agnieszka Komińczyk,
            Anita Ignaciuk,
            Julia Demianiuk,
            Beata Sidorczuk.

Statuetki "Złota Podkowa" otrzymali:
            Mikołaj Filipiuk w kategorii "Super uczeń" oraz "Artysta Słowa",
            Wojciech Tymoszuk w kategorii "Poliglota",
            Agnieszka Komińczyk w kategorii "Ścisłowiec",
            Anita Ignaciuk w kategorii "Naukowiec",
            Kacper Zaniewicz w kategorii "Filantrop".
            Statuetką "Złota Podkowa" w kategorii "Przyjaciel Szkoły" odznaczono Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Krzewicy.

Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym. Jesteście dumą naszej szkoły 😍 Dziękujemy Pani Kierownik Referatu Oświaty Gminy Międzyrzec Podlaski p. Marcie Cybulskiej-Demczuk za wręczenie nagród oraz motywujące słowa skierowane do naszych uczniów. Pamiętajmy, by "drabina naszych marzeń nie była za krótka, trzeba mierzyć wysoko i dzięki ciężkiej pracy wspinać się po jej szczeblach do obranego celu".