• Próbna ewakuacja w szkole

• Próbna ewakuacja w budynku szkoły w Krzewicy poszła szybko i sprawnie. Druhowie PSP w Międzyrzecu Podlaskim oraz OSP Krzewica przeprowadzili pogadankę na temat zachowania podczas pożaru i wzywania pomocy, a także udzielili praktycznych wskazówek na temat, jak udzielić pomocy poszkodowanym podczas pożaru. Dziękujemy za Waszą pracę, Strażacy.

• Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020

• W piątek 6 września w naszej szkole miała miejsce Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020. Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć najlepszych z najlepszych z terenu gminy Międzyrzec Podlaski, gdyż uroczystość ta była okazją do wręczenia stypendiów uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i w sporcie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali także ciekawą część artystyczną, pełną piosenek, wierszy i tańca. Doceniamy, że dzięki staraniom władz w naszej gminie, w szkołach dzieje się tak wiele. Dlatego też symboliczne kwiaty wręczyliśmy kierownik Referatu Oświaty p. Marcie Cybulskiej-Demczuk oraz Wójtowi p. Krzysztofowi Adamowiczowi. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości: nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom, a przede wszystkim naszym uczniom, którzy uświetnili swoimi występami tę uroczystość.