• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Świętą, po której wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Pan Dyrektor Zenon Domański przywitał wszystkich zgromadzonych.

Podczas podsumowania roku szkolnego poznaliśmy wyniki w nauce poszczególnych klas oraz uczniów z tych klas. Otrzymali oni nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Drugą część uroczystości uświetniła klasa siódma piosenką, żegnając klasę ósmą, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.Łez i wzruszeń nie było końca.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, ale mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominać minione miesiące.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, a tym którzy ukończyli naukę w naszej szkole sukcesów w dalszej edukacji.

• Festyn Rodzinny

• Moc atrakcji i świetna zabawa! Tak było dzisiaj podczas Festynu Rodzinnego na boisku przy naszej szkole. Zobaczcie zresztą sami. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy pomogli przy organizacji festynu - mamom za pyszne ciasta, a tatusiom za gorące pieczone kiełbaski. Paniom Joli i Eli - pracownicom Gminnej Biblioteki dziękujemy za przeprowadzenie akcji "Jak nie czytam jak czytam".

• Dzień Patrona Szkoły

• Dnia 2 czerwca 2023 roku odbyły sie obchody Patrona naszej szkoły Kardynala Stefana Wyszyńskiego. Mielismy przyjemność obejrzec przedstawienie przygotowane przez uczniów klas 4 , 5 , 6 , 7 i 8 pod opieką pani Marty Radeckiej , Ewy Szostkiewicz , Anny Męczynskiej , Radoslawa Rynn. W tym uroczystym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny na portret naszego patrona.